Концепція впровадження BIM

Good news, everyone!

Що ж, ми маємо добрі новини – розробка Концепції завершується і наразі ми маємо змогу поділитись вже всіма напрацьованими розділами. Звісно, що деякі частини ще потребують доопрацювання та відшліфовки і будуть в найближчий час доведені до кінця.

В той же час, ми відкриваємо цей драфт для зворотної реакції і були б вдячні почути ваші думки та пропозиції стосовно Концепції. Орієнтовно, дедлайн фідбеку в ком’юніті – до кінця жовтня. Ще ми маємо намір викласти концепцію англійською і тому розпочали переклад, з метою поділитися нею з нашими зарубіжними колегами та експертами для того, щоб отримати їх власну думку та бачення стосовно Концепції, з точки зору їх досвіду та практики, а також для перевірки узгодженості ключових шляхів та підходів, що закладені в документ, з принципами впровадження BIM в передових європейських країнах.

Після цього ми плануємо ретельно доопрацювати документ – закрити всі розділи, прогнати декілька вичиток, зверстати та оформити. А ще згодом – провести ряд заходів з метою роз’яснення змісту Концепції. Але це трохи пізніше.

Що ж, залишаємось на зв’язку та чекаємо на ваш фідбек!

Посилання на документ: BIM-UABTG-Concept-ZZ-012720